Aktualizacje do Venture City Stories

W zeszłym tygodniu pojawiła się niewielka, ale za to niezwykle istotna zmiana w pierwszym podręczniku z serii World of Adventures od Evil Hat Productions. Fred Hicks poinformował, że odpowiadając na liczne uwagi co do statystyk zamieszczonych w podręczniku, wydawnictwo postanowiło zmienić ich rozpiski znacznie zmniejszając współczynniki przeciwników. W ten sposób niektóre siłę niektórych organizacji zmniejszono nawet o połowę, a umiejętności o wartości +1 zostały usunięte z kart, ponieważ i tak jest to domyślna wartość wszystkich cech.

Jak wygląda przykład takich zmian możecie zobaczyć poniżej:

venturecitystoriescomparison


127246Venture City Stories to pierwszy z serii gotowych settingów w których znajdują się pomysły na świat, postacie i przeciwników, gotowych do wykorzystania we własnych kampaniach opartych na mechanice Fate Core. Ten podręcznik opisuje niedaleką przyszłość, w której superbohaterowie rodem z komiksów walczą z światowymi megakorporacjami oraz niebezpiecznymi gangami.

Podręcznik liczy 30 stron, jest dostępny w systemie dystrybucji zapłać ile chcesz i można go kupić w sklepie DriveThruRPG. Wydawnictwo zbiera fundusze na kolejne wydania w serwisie Patreon, w którym możecie subskrybować kolejne wydania płacąc wybraną przez siebie sumę pieniędzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s