Nowy numer Fate Codex dostępny dla patronów

fatecodexissue3Mocno opóźniony, trzeci numer periodyku poświęconego wyłącznie mechanice Fate wreszcie się ukazał. Na niemal 50 stronach w formacie PDF znajdziecie pomysły na modyfikacje mechaniki, rozwiązania i porady ułatwiające prowadzenie przygód, oraz gotowe pomysły na settingi do szybkiego wykorzystania w grze.

W trzecim numerze znajdziecie:

  • Making fate points matter – garść porad jak radzić sobie z ekonomią Punktów Fate oraz w jaki sposób zachęcać graczy do częstszego wykorzystywania ich poza konfliktami,
  • How to train your mutated fire dog – artykuł o trenowaniu i wykorzystaniu zwierzęcych towarzyszy na sesji wraz z gotowymi rozwiązaniami mechanicznymi,
  • Making magic with stress – rozwija pomysł na system magii oparty na wydawaniu punktów presji
  • Arcane High – to gotowa quick-start adventure, w której gracze wcielają się w uczniów szkoły średniej dla młodych adeptów magii. Brzmi znajomo?

Fate Codex to internetowy magazyn poświęcony mechanice Fate wydawany przez wydawnictwo Magpie Games. Jego powstanie jest możliwe dzięki zbiórce w serwisie Patreon, w której patroni deklarują jaką kwotą pragną wesprzeć kolejne wydania. W przypadku Fate Codex wystarczą 2 dolary, aby zapewnić sobie dostęp do kolejnych numerów magazynu.

Poprzednie wydania można kupić na stronie wydawnictwa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s