Romance in the Air – nowy Świat Przygody trafił do sprzedaży

RomanceInTheAirFateJedną z cech charakterystycznych serii mini-settingów Worlds of Adventure wydawanych przez Evil Hat Productions są nietypowe światy powstałe najczęściej przez wymieszanie znanych motywów kulturowych. Mieliśmy już setting o kotach broniących ludzkość, bohaterach gier komputerowych żyjących własnym życiem i żeglarzach pływających po przestrzeni międzygwiezdnej wypełnionej eterem. Tym razem czas na coś zupełnie innego.

Romance in the Air to połączenie książkowego romansu z przełomu XIX i XX wieku, z domieszką motywów steampunkowych i pulpowych. Jak piszą autorzy to alternatywna historia w stylu Final Fantasy z operą mydlaną bazującą na relacjach między bohaterami oraz połączenie Last Exile z Downton Abbey przyprawione odrobiną doktora Żywago. Fani Jane Austen powinni być zachwyceni.

Brzmi intrygująco? No cóż z pewnością trudno szukać podobnego settingu na rynku.

W 50-stronicowym podręczniku znajdziecie opis świata podniebnych wojaży, alternatywną historię Europy gdzie trzy mocarstwa zmagają się o supremację, zasady rozgrywania konfliktów zbrojnych i politycznych na skalę mocarstwową oraz zarys przygody gotowej do rozpoczęcia kampanii.

Romance-Panorama


Podręcznik jest dostępny w systemie dystrybucji zapłać ile chcesz i można go kupić w sklepie DriveThruRPG. Wydawnictwo zbiera fundusze na kolejne wydania w serwisie Patreon, w którym możecie wspierać linię wydawniczą płacąc wybraną przez siebie sumę pieniędzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s