FAQ

P: Po co nam kolejna strona o RPG? Nie łatwiej dołączyć do jakiegoś serwisu?

O: Strona powstała dla wygody miłośników FATE, mają się znaleźć na niej materiały przeznaczone wyłącznie dla gier pod tą mechaniką. Oczywiście, dałoby się to zorganizować w ramach innych, istniejących serwisów, jednak byłby to jedynie wycinek jednego z niekoniecznie najważniejszych działów. Stawiając serwis na osobnej domenie mam pewność, że trafią tu przede wszystkim osoby zainteresowane FATE.

P: Co chcesz tu publikować?

O: Dobre materiały i newsy związane z grami fabularnymi opartymi na FATE. Przez „dobre materiały” rozumiem recenzje, scenariusze, teksty almanachowe, porady odnośnie wykorzystywania zasad oraz konwersje. Wszystkie po przejściu korekty, w zamierzeniu dostępne również do pobrania w PDF.

P: I to wszystko chcesz pisać sam?

O: Mam nadzieję, że nie. Chciałbym, by stronę współtworzyła większa grupa, ale to zależy przede wszystkim od tego, czy będą chętni. Sam w każdym razie zapraszam do pisania pod adres kontakt(at)faterpg.net. Jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy, wierzę jednak, że uda mi się przyciągnąć choć kilku autorów zainteresowanych pisaniem o FATE.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s